✻ HODNOTENIE ✻

✻ Recenzie ✻

★★★★★
Veľmi pekná chatka, príjemné prostredie a sauna k tomu, nemalo to chybu. Boli sme už druhýkrát a určite sa sem ešte vrátime :)
- Vladimíra Šumichrastová

★★★★★
Protože žijeme ve městě, zde jsme našli oázu klidu a pohody. Taková nádherná chata je naozaj balzam pre dušu. Velmi se mi libi posezení u potoka, kde jsem se samozřejmě v tom vedru koupala. Lidé ve vesnici se k nám hezky chovali. Nádherná okolni krajina. Všude se pasou krávy a ovce. Měla jsem pocit. že jsem se vrátila do dětství k prarodičům na chalupu, která byla dost podobná této.
- Táňa Honická

★★★★★
Prekrásna, čistá a útulná drevenička. Nemáme absolútne čo vytknúť. Drevenička je plne vybavená. Od kuchyne až po záhradu. Ráno vstanete a dáte si kávu pri potôčku, v absolútnom kľude a večer si môžete vychutnať zase saunu. Miest a aktivít, kam môžete zájsť je v okolí naozaj veľa. Cítili sme sa tam výborne a určite sa ešte vrátime aj s domácim miláčikom.
- Edita

★★★★★
Krásna drevenička, čistá, útulná. Pekné prostredie, majiteľ milý a ústretový. Vybavenie v chate aj vonku na 100 %. Z dvora sme každé ráno pozorovali srny ako pijú vodu z potoka hneď za plotom, nádhera.
- Viera

★★★★★
Chalupa milá, taká ako sme očakávali z fotiek. Nad očakávania: veľmi ústretový a milý majiteľ (napr. už len taká drobnosť, že keď z auta vyskočil náš pes, tak mu hneď išiel napustiť vodu do misky....), na chalupe sú užitočné drobnosti: dáždniky (nie po starej mame, ale nové - pre hostí), na zimu nachystané dvojo sánok pre deti, dvor výborne vybavený, aby ste sa nenudili - ani rodičia, ani deti. Domáci má vo všetkom poriadok a systém, o chatu sa veľmi stará. Nám sa vybila batéria na aute, volali sme majiteľovi o radu... dvihol, aj keď bol v Londýne a (doteraz sa mi to zdá neuveriteľné) povedal, kde nájdeme štartovacie káble. Toto je pridaná hodnota, pre ktorú sa vrátime.
- Ľubica Slováčiková

★★★★★
Skvele vybavená chata. Reklamné fotografie často klamú, v tomto prípade to zodpovedá realite. Majiteľ veľmi ústretový.
- Ľuboš Richter

★★★★★
tých desať hviezdičiek je málo na to, aby sme tento úžasný zrub ohodnotili.to treba vidieť. super, klobúk dole, ďakujeme za všetko a tešíme sa na ďalší pobyt.
- Norbert Bors

★★★★★
Krásna drevenica v kľudnom prostredí, kde sme prežili rozprávkové "VIANOCE"... Určite sa ešte vrátime.
- Andrea Danková

★★★★★
Príjemná drevenica, všetko bolo ako má byť na v kľude strávenú dovolenku. Komunikácia ubytovateľa, poloha drevenice, vybavenie, čistota... všetko bolo TIP TOP. Boli sme v lete a už sme si naplánovali, že sa vrátime.
- Mária Valachová